- SKU
- 1815108
- Abstract Product Id
- 2131
- Concrete Product Id
- 6733

Deo verende voorvorkolie
6,05€
Adviesprijs
€ 7,25
Prijs incl. btw
excl. € 9,95 verzendkosten naar Nederland
Maat
Beschikbaarheid in onze winkels:
Gedurende de lockdown kun je deze artikelen ook direct ophalen in een van onze stores. Natuurlijk volledig contactloos. Kies de gewenste store uit en maak een afspraak.
Je staat op het punt het standaarmodel te bestellen.
Jouw configuratie wordt niet toegepast.
Indien je de geconfigureerde fiets wilt bestellen, klik dan hier.
Of wil je toch het standaardmodel bestellen?
Het verbetert bij regelmatig gebruik de functionaliteit van de verende voorvork. Een beetje Brunox Deo voor en na iedere rit op de afdichtingen tussen de binnen- en de buitenpoot doen en daarna de vork een paar keer kort induwen en je voelt direct het verschil. Brunox Deo houdt de afdichtingen soepel en het vuil buiten. Het verzorgt en beschermt de scharnierpunten van de demper, de instelschroeven en het houdt de instelfuncties soepel. Het reinigt en dicht de vorkkroon, binnen- en buitenpoten.
· inhoud: 100 ml
Gevarenaanduidingen en voorzorgsmaatregelen:
Zeer licht ontvlambare aerosol. Houder onder druk: kan openbarsten bij verhitting. Buiten het bereik van kinderen houden. Verwijderd houden van warmte/vonken/open vuur/hete oppervlakken en andere ontstekingsbronnen. - Niet roken. Inhoud/verpakking afvoeren volgens plaatselijke voorschriften.
- Artikelnr. van de fabrikant:
- BRD010ROCK
- GTIN:
- 7610567953119