De MAXXIS Re-Fuse [Gen.2] is een veelzijdige allroad- en gravelband voor snelle ritten waarbij geen sprake is van perfecte asfaltomstandigheden. Het gladde profiel in het midden zorgt voor een bijzonder efficiënt rolgedrag op asfalt, terwijl de micronoppen aan de zijkanten voor extra grip in bochten en op wisselende ondergronden zorgen.
Als tweede generatie is de Re-Fuse meer ontworpen voor snelheid en efficiënt rolgedrag op verharde oppervlakken, maar biedt dankzij het profielontwerp nog steeds reserves op ruw asfalt en licht grind.
Dit maakt de band zeer geschikt voor snelle allroad-setups, lange afstanden en moderne endurancebikes met een grote bandenvrijheid. De constructie wordt aangevuld door het herziene hot-patch design.
Technologieën:
• MAXXSHIELD:
MaxxShield is een lekbeschermingssysteem van MAXXIS voor racefietsbanden met een focus op verhoogde bescherming voor training en dagelijks gebruik. De constructie combineert SilkShield allround bescherming van velgrand tot velgrand met de K2 beschermlaag, een lichte en dicht geweven beschermlaag met hoge lek- en snijweerstand.
• DUAL COMPOUND
Met de Dual Compound gebruikt MAXXIS twee verschillende rubbersamenstellingen in één loopvlak. De eigenschappen en rangschikking van de compounds zijn afgestemd op het respectieve gebruiksgebied van de band. Afhankelijk van de bandencategorie worden verschillende Dual Compound constructies gebruikt, die aanzienlijk kunnen verschillen tussen bijvoorbeeld gravel- en downhillbanden.
• TUBELESS READY [TR]
In het MAXXIS assortiment verwijst Tubeless Ready [TR] naar banden waarvan de constructie is ontworpen voor tubeless gebruik met afdichtmiddel, een compatibele tubeless velg of bijpassend velglint. Het systeem maakt een lagere bandenspanning mogelijk en is bedoeld om de tractie en het rijcomfort te verbeteren en de rolweerstand te verlagen. Bovendien kunnen kleine beschadigingen direct worden afgedicht door het gebruikte afdichtmiddel, waardoor de kans op pech afneemt.
Technische gegevens:
• toepassing: allroad
• bandentype: clincher (vouwband)
• zijreflectie: nee
• geschikt voor tubeless: TR (tubeless ready)
• karkas: 60 TPI
• anti-lekbescherming: MaxxShield
• rubbermix: Dual Compound
Afmetingen:
ETRTO / inchmaat / Franse maat / gewicht / bandenspanning / maximale belasting / e-bike goedkeuring*:
40-622 / 28 x 1.50“ / 700 x 40C / ca. 555 g / max. 4.1 bar (59 psi) / 75 kg / E25
*Let op:
E-bike goedkeuring ‘nee’ = niet geschikt voor e-bikes.
E-bike goedkeuring ‘E-25’ = geschikt voor pedelecs met trapondersteuning tot 25 km/u.
E-bike goedkeuring ‘E-50’ = geschikt voor verzekeringsplichtige speedpedelecs en e-bikes tot 50 km/u (ECE-R75).
Leveringsomvang:
• 1 x MAXXIS RE-Fuse [Gen.2] TR MAXXSHIELD DUAL COMPOUND gravelvouwband
Fabrikant: Cheng Shin Rubber Ind. Co. Ltd, Suite 800, 8F, 50, Sec.1,Shin-Sheng S.Rd, 100 Taipei, Taiwan, www.maxxis.com
Verantwoordelijke: Maxxis Europe B.V., Neutronenlaan 7, 5405 NG Uden, Netherlands, maxxis-europe.com
- € 60,91
Prijs incl. btw excl. € 9,95 (verzendkosten naar Nederland)
Kleur zwart
Maat 700x40C
Kies een maat
Winkelvoorraad
Niet beschikbaar in: Bocholt Biketown, München, Hamburg, Berlin, Köln, Basel (Schweiz), Bern (Schweiz), Meilen (Schweiz), St. Gallen (Schweiz)
![RE-Fuse [Gen.2] TR MAXXSHIELD DUAL COMPOUND gravelvouwband](https://storage.rosebikes.com/images/p/756268_1780388696.png?im=Resize=100)