Abstract SKU
160800
SKU
1608000101
Abstract Product Id
274828
Concrete Product Id
715703
Linq 100 kettingslot
Linq 100 kettingslot
Linq 100 kettingslot
Linq 100 kettingslot

AXA Linq 100 kettingslot

40,62 € Adviesprijs € 73,95

Prijs incl. btw excl. € 9,95 (verzendkosten naar Nederland)

Bestelnummer: 1608000101

Kleur black

Maat

Levertijd 4 - 8 werkdagen

Winkelvoorraad

Voorradig in  Bocholt Biketown
Details

Het AXA Linq 100 kettingslot is extra veilig omdat de sluitschakel van de amper een centimeter dikke schakelketting direct in de sluiting wordt vergrendeld. Een beschermplaat in de cilinder beschermt bovendien tegen openboren. Beide delen zijn voorzien van een stevige kunststof ommanteling die tegelijkertijd je fietsframe beschermen tegen beschadiging.  Het soepele mechanisme van het zeer robuuste fietsslot kan met de symmetrische sleutel eenvoudig worden gesloten, ongeacht de insteekzijde.

Details:
• AXA Safety Index: 14 (van 15)
• Sold Secure Silver (UK)
• Varefakta (DK)
• ART 2 (NL)
• sluiting en eindschakel met kunststof ommanteld
• robuuste kunststof ommanteling beschermt tegen beschadigingen
• veilige Deadbolt kettingschakel
• sleutel alleen bij gesloten slot uitneembaar
• vergrendeling door omdraaien van de sleutel
• cilinder beschermd tegen openboren
• met internationale sleutelservice *

Technische gegevens:
• materiaal: staal, polyester (hoes), kunststof
• totale lengte: ca. 100 cm
• slottype: sleutel, symmetrisch
• dikte kettingschakels: ca. 9,5 mm
• gewicht: ca. 2620 g

Leveringsomvang:
• 1 AXA kettingslot Linq 100
• 2 x sleutel


* Met de AXA-sleutelservice kun je veilig en snel een sleutel bijbestellen – heel eenvoudig online. AXA regelt de volledige bestelling, productie en verzending in eigen beheer.

Fabrikant: Allegion Netherlands. B.V., Energiestraat 2, 3903 AV Veenendaal, Netherlands, axabikesecurity.com/

Eigenschappen
GTIN:
8713249346892
Artikelnr. van de fabrikant:
59002795KS
Beoordelingen
(0)
(0)
(0)
(0)
(0)

De beoordelingen worden gecontroleerd op echtheid. Criteria: om er zeker van te zijn dat de beoordeling ook daadwerkelijk van een klant afkomstig is, kunnen enkel ingelogde klanten beoordelingen schrijven. Beoordelingen kunnen uitsluitend worden geschreven door ingelogde klanten die het desbetreffende product gekocht hebben. Dit wordt automatisch gecontroleerd aan de hand van de bestelhistorie van de klant.