- Abstract SKU
- 159575
- SKU
- 1595750103
- Abstract Product Id
- 276187
- Concrete Product Id
- 718733
GONSO ROAD JACKET SOFTSHELL M softshell jack
121,97 € Adviesprijs € 149,95
Prijs incl. btw excl. € 9,95 (verzendkosten naar Nederland)
Bestelnummer: 1595750103
Kleur mercury gray
Maat
Winkelvoorraad
Het sportieve ROAD JACKET SOFTSHELL M softshell jack van GONSO dat is gemaakt van G-Shell combineert stijlvol design met hoge functionaliteit. Met zijn nauwsluitende pasvorm zit het racefietsjack als een tweede huid en optimaliseert het je aerodynamica. Het body mapping design combineert hoogwaardig softshell materiaal en ademend thermomateriaal op de juiste plaatsen voor de perfecte balans tussen warmte en ademend vermogen. Het eenvoudige design van het jack past bij elke fietsoutfit en zorgt ervoor dat je je volledig op je tocht kunt concentreren zonder in te leveren op stijl en functie.
Details:
• sportief fietsjack voor heren, gemaakt van ademend, lekker warm en functioneel softshell materiaal
• winddichte en waterafstotende G-SHELL membraan
• PFC-vrij
• opgeruwde binnenkant
• veel bewegingselasticiteit
• ademend dankzij stofinserts op de rug en onder de armen
• staand halsboordje
• doorlopende ritssluiting met kinbescherming
• elastische boord en mouwboordjes
• driedelige achterzak
• verlengd rugpand
• nauwsluitende tight fit pasvorm
• reflecterende design-elementen
Materiaal:
Basismateriaal: 100% polyester
Inserts: 85% polyamide, 15% elastaan
Technische gegevens:
• lengte rugpand ca. 74 cm (maat L)
Highlights & technologieën:
G-SHELL:
Het softshell-materiaal wordt gekenmerkt door zowel praktische functionele eigenschappen als een hoog comfort.
• warmte-isolatie door ademende membraan
• winddicht
• waterafstotend
• snelle vochtafvoer
• optimale temperatuurregulering
PFC-vrij:
Met PFC wordt een groep van chemicaliën aangeduid die tussenproducten, hulpstoffen of afbraakproducten van bepaalde fluorcarbonverbindingen zijn. Ze worden door hun permanent water- en vetafstotende eigenschappen bij de productie van kleding gebruikt, om deze te impregneren. PFC-resten kunnen echter niet worden afgebroken en kunnen een risico vormen voor de gezondheid. Dit product is vrij van PFC.
Let op:
De als design of decoratie aangebrachte reflecterende elementen aan de kleding worden niet gerekend tot de beschermende uitrusting die onder de verordening (EU) 2016/425 valt. Zij vallen dus evenmin onder de bepalingen van de verordening.
Fabrikant: Maier Sports GmbH, Nürtinger Str. 27, 73257 Nürtingen, Germany, www.maier-sports.com www.gonso.de
- GTIN:
- 4065716024418
- Artikelnr. van de fabrikant:
- 3005191 M20137
- Mouwlengte:
- lang
- Pasvorm:
- slim fit
- Ritssluiting:
- doorlopend