Over ons
Wij motiveren mensen al sinds 1907 om op de fiets te stappen
ROSE Bikes deelt al meer dan 110 jaar jouw passie voor de fiets. Onze drijfveren zijn de drang naar innovatie, medewerkers die van hun werk houden en een onbetaalbare schat aan ervaring. Zowel online als offline staan wij voor expertise op het gebied van fietsen, lifestyle, design en high-end technologie, maar ook en vooral voor wat ons allemaal verbindt: de liefde voor de fiets!
-
Oprichting
als kleine fietsenwinkel van Heinrich Rose. Zijn zoon neemt het over in 1932 en verkoopt ’s zomers fietsen en ’s winters naaimachines.
-
De eerste catalogus
Erwin Rose (3e generatie) importeert in de jaren ‘80 als een van de eerste Europeanen fietsen uit Japan.
-
Red Bull
Erwin Rose breidt het bedrijf uit, laat nieuwe magazijnen bouwen en introduceert het Canadese fietsenmerk Red Bull in Duitsland.
-
ROSE Bikes
Erwin Rose, Stefanie Rose en Thorsten Heckrath-Rose zetten een grote stap en brengen fietsen onder het eigen merk ROSE op de markt.