Details:
• zeer dunne Di2-kabel, inclusief kabelbinder voor interne kabelgeleiding
• geoptimaliseerde integratie
Technische gegevens:
• kabel: twee-aderig
• interne kabelgeleiding
• aansluiting: EW-SD300
Verkrijgbaar in:
• 200 mm
• 300 mm
• 400 mm
• 500 mm
• 600 mm
• 700 mm
• 800 mm
• 900 mm
• 1000 mm
• 1200 mm
• 1400 mm
• 1600 mm