Om te voorkomen dat je fiets benen krijgt, moet je hem aan de ketting leggen. In combinatie met een AXA Imenso of Block XXL frameslot verlaagt de AXA ULC 100 / 5,5 insteekketting het risico op diefstal. Stevige kettingschakels van gehard staal maken de ketting bij een acceptabel gewicht tot een veilige verankeringsmogelijkheid van je fiets.
De ketting wordt met de 10 mm-insteekbout in de verbindingsopening van het ringslot gestoken en samen met dat slot vergrendeld. Samen met het frameslot wordt je fiets beschermd door twee anti-diefstalvoorzieningen in één vergrendeling. Dat betekent een dubbele beveiliging, die moeilijk te kraken is.
Verbind je fiets met een kettinglus aan een vast object, zodat hij niet kan worden meegenomen. Je kunt de insteekketting door de openingen van het frame geleiden en tevens fietsonderdelen bevestigen.
Compatibiliteit frameslot:
• AXA Imenso
• AXA Block XXL
Details:
• insteekketting voor compatibele Axa-sloten met plug-in
• flexibele lussluiting door groot ringoog
• geharde kettingschakels met beschermende textielhoes
• veiligheidsniveau: tot 12 van 15 (afhankelijk van de classificatie van het frameslot)
• voldoet aan de ART 2 veiligheidsnorm (NL) in combinatie met gecertificeerde AXA ringsloten
Technische gegevens:
• materiaal: gehard staal (sluitpinnen en kettingschakels), polyesterstof (beschermhoes)
• lengte: ca. 100 cm
• dikte kettingschakels: 5,5 mm
• sluitpen Ø: 10 mm
• gewicht: ca. 590 g
Leveringsomvang:
• 1 x AXA insteekketting ULC 100 / 5,5 voor frameslot
Fabrikant: Allegion Netherlands. B.V., Energiestraat 2, 3903 AV Veenendaal, Netherlands, axabikesecurity.com/
- Adviesprijs € 35,95
- € 18,25
Prijs incl. btw excl. € 9,95 (verzendkosten naar Nederland)
Kleur black
Maat 100 cm
Kies een maat
Winkelvoorraad
Beschikbaar in: Bocholt Biketown
Niet beschikbaar in: München, Hamburg, Berlin, Köln, Basel (Schweiz), Bern (Schweiz), Meilen (Schweiz), St. Gallen (Schweiz)



