Originele remblokken voor de Hayes Dominion A4 schijfrem in gesinterde (metallische) of semi-metallische uitvoering.
De gesinterde blokken van Hayes zorgen voor maximale rempower, droogt of nat, en vallen op met een lange levensduur. Het materiaal is temperatuurstabiel en biedt veiligheid tijdens lange afdalingen.
In de semi-metallische uitvoering maken de blokken indruk met een betere doseerbaarheid en weinig geluidsontwikkeling. Door de zachtere materiaalmix worden ook de remschijven minder belast. Ze slijten echter iets sneller en ontwikkelen onder hoge thermische belasting minder remvermogen van de gesinterde remblokken.
Details:
• geschikt voor Hayes Dominion A4 zuigers-rem
Verkrijgbaar in:
• T100 gesinterd (gesinterd metaal/metallisch)
• T106 semi-metallisch (organisch)
Geef de uitvoering aan.
Leveringsomvang:
• 2x Hayes remblok voor Dominion A4 (1 paar)
Fabrikant: Hayes Performance Systems, 5800 W Donges Bay Rd, Mequon WI 53092, USA, hayesbicycle.com/
Verantwoordelijke: MERIDA & CENTURION Germany GmbH, Blumenstraße 49-51, 71106 Magstadt, Germany, www.mcg-parts.de
- Voorraad beperkt
- Adviesprijs € 38,00
- € 25,37
Prijs incl. btw excl. € 9,95 (verzendkosten naar Nederland)
Maat semi-metalen
Kies een maat
Winkelvoorraad
Niet beschikbaar in: Bocholt Biketown, München, Hamburg, Berlin, Köln, Basel (Schweiz), Bern (Schweiz), Meilen (Schweiz), St. Gallen (Schweiz)

