De READY TO RIDE RTR BIB TIGHTS koersbroek van Santini is zowel geschikt voor korte trainingen als voor lange dagen in het zadel, want het warme SITIP BLIZZARD-thermomateriaal biedt uitstekende bescherming tegen de kou. Bovendien is het hoofdmateriaal slijtvast en rekbaar, maar biedt het toch compressie. Zachte en comfortabele bretels zorgen ervoor dat de fietsbroek goed op zijn plaats blijft zitten. Dankzij de uitstekende FOAMBIO-broekzeem is ongeëvenaard comfort gegarandeerd.
Details:
• warme en ademende lange fietskoersbroek voor heren
• ideaal bij lage temperaturen
• verwarmend SITIP BLIZZARD thermomateriaal ter bescherming tegen de kou
• elastisch en met lichte compressie
• zachte, elastische bretels
• geïntegreerde FOAMBIO broekzeem
• slim fit pasvorm
Materiaal: 86% polyamide, 14% elastaan
Leveringsomvang:
• 1 x Santini READY TO RIDE RTR BIB TIGHTS thermocollant
Highlights & technologieën:
SITIP BLIZZARD:
Dit is een warmteregulerend thermofleece-kettingbreisel met bi-stretch en een binnenkant van ultrazachte microvezel. De dikke, opgeruwde kant vormt een effectieve koudebarrière en zorgt zo voor optimaal warmtecomfort. Andere voordelen van dit product zijn het uitstekende ademend vermogen, de weerstand tegen pilling en het onderhoudsgemak.
FOAMBIO:
FoamBio is een hoogwaardige broekzeem gemaakt van schuim op basis van plantaardige polyolen. De constructie biedt soepele overgangen tussen de schuimlagen, verhoogde stabiliteit, een naadloos design, minder gewicht en uitstekende luchtdoorlatendheid. De bovenkant is gemaakt van microvezel. Ideaal voor reistijden tot 7 uur (lange afstand).
Fabrikant: SANTINI S.P.A., Via Zanica 14, 24126 Bergamo, Italy, www.santinicycling.com
- Nieuw