De 60 mm hoge carbon velg, aerodynamisch geoptimaliseerde platte paken en een uiterst efficiënte naaf bieden in elke situatie voldoende voortstuwing en laten je letterlijk door de wind snijden. De SHIMANO WH-R8170-C60-TL Disc volgt doordat hij tubeless ready is en een binnenvelgbreedte heeft van 21 mm de trend van bredere racebanden. Als je zonder binnenband rijdt, profiteer je van minder rolweerstand, meer comfort en meer grip. Dubbel butted spaken met een 1,6 mm dun middenstuk geven het wiel een hoge laterale stijfheid en verticale flexibiliteit.
Details:
• aerodynamisch geoptimaliseerd wiel met 60 mm carbon velg
• los voorwiel geschikt voor schijfremmen
• tubeless ready
Technische gegevens:
• toepassing: race
• serie: Ultegra
• model: WH-R8170-C60-TL-F
• velgmateriaal: carbon
• velgbreedte/-hoogte: 28 mm / 60 mm
• binnenvelgbreedte: 21 mm
• ETRTO: 21-622
• aanbevolen bandenbreedte 25 mm - 32 mm
• spaken: butted straight pull aerospaken (2,0 - 1,6 - 2,0)
• aantal spaken: 24 stuks
• spaakpatroon: 2x gekruist
• nippels: aluminium
• naafbody: aluminium (geanodiseerd)
• as: aluminium (geanodiseerd)
• remschijfbevestiging: Center Lock
• inbouwmaat: 12 x 100 mm (steekas)
• Gewicht: ca. 738 g
Leveringsomvang:
• 1 x SHIMANO Ultegra WH-R8170-C60-TL voorwiel
- Voorraad beperkt
Kleur carbon
Maat 12x100mm